Informujemy, że pojawił się aktualny HARMONOGRAM REKRUTACJI do klas pierwszych.

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

    od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.
    od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.


 

plakat2

KOMUNIKAT dotyczący  wyjazdu edukacyjno-językowego do Wilna – Trok – Kowna w dniach 27 – 30 maja 2020 r. Komunikat Wlno Troki

ś.p. longina borowczykZ żalem zawiadamiamy, że w dniu 27 marca 2020 r. zmarła ś.p. LONGINA BOROWCZYK, emerytowana nauczycielka historii oraz pracownik biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Budowlanych – Drzewnych w Poznaniu. Wspaniały wychowawca, świetny wykładowca, ciepły i życzliwy człowiek lubiany przez uczniów i grono koleżanek i kolegów….


Drodzy uczniowie!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.(Dziennik Ustaw z 2020 r. poz. 493) w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od środy 25 marca 2020 r. lekcje będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.  Każdy nauczyciel danej klasy skontaktuje się z Wami przez e-dziennik i określi tygodniowy zakres treści nauczania, wskaże odpowiednie materiały do wykorzystania oraz sposoby komunikacji z uczniami i prowadzenia lekcji (dziennik elektroniczny, e-mail, komunikatory i aplikacje internetowe), przy zachowanym dotychczasowym planie lekcji.
W związku z tym każdy uczeń, w dniach i godzinach – zgodnie ze swoim planem lekcji - powinien być gotów do odbycia lekcji z danego przedmiotu w sposób zdalny. W przypadku problemów technicznych lub organizacyjnych w dostępie do Internetu w danym momencie, uczeń jest zobowiązany do odczytania wiadomości od nauczyciela przedmiotu z e-dziennika w możliwie najszybszym czasie i zrealizowania podanych zadań.
Podstawowym narzędziem do komunikowania się pozostaje dziennik elektroniczny.


Dyrektor Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu
mgr Grzegorz Owczarzak

Komunikat dyrektora szkoły w pdf - link

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design