Masz skończone 17 lat? Chcesz wziąć udział w przygodzie na planie filmowym? Zgłoś się do swoejgo nauczyciela historii, edb lub do biblioteki szkolnej.

Fundacja Obywatelska Bazar wraz z Wielkopolskim Muzeum Niepodległości przygotowują film o Powstaniu Wielkopolskim. Będzie to pierwszy w historii pełnometrażowy dokument. Producenci poszukują wolontariuszy statystów w wieku co najmniej 17 lat, którzy wzięliby udział w scenach zbiorowych związanych z wybuchem powstania. Liczymy na udział młodzieży razem z rodzicami. Zapraszamy także nauczycieli. Zdjęcia są zaplanowane na niedzielę, 17 listopada, w godzinach od 18 do 20. Miejsce akcji – Poznań, okolice Starego Rynku.  
Przewidywany czas ukończenia dokumentu to połowa 2020 roku. Film trafi do dystrybucji w kinach studyjnych oraz będzie emitowany w telewizji.
Produkcję filmu wspierają m.in.: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Ministerstwo Kultury, Wojewoda Wielkopolski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Miasto Poznań.

Oświadczenie osoby małoletniej (wypisuje rodzic/opiekun)
Oświadczenie osoby pełnoletniej

Wydrukowane i podpisane oświadczenia prosimy dostarczyć do biblioteki do poniedziałku 4 listopada 2019 r.

Strona Fundacji Obywatelskiej Bazar
  

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design