Miło nam poinformować ...

Z przyjemnością informujemy, że do drugiego etapu konkursu "Ekonomia z ludzką twarzą" organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zakwalifikowały się 2 uczennice naszej szkoły Marta Gajzlerowicz oraz Wiktoria Janiak z kl. 1eL. Etap pierwszy polegał na przygotowaniu hasła promocyjnego do logotypu wskazanego przez IKEA, kreatywnego ogłoszenia rekrutacyjnego oraz przygotowaniu pytań do rozmowy kwalifikacyjnej. Gratulujemy!

eko z ludzk

Drugi etap konkursu będzie polegał na odpowiedzi na 50 pytań testowych (wybór jednej lub kilku właściwych odpowiedzi). Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzyma jeden punkt. Zgodnie z regulaminem liczba punktów zdobytych w drugim etapie (maksymalnie 50 punktów) zostanie dodana do liczby punktów uzyskanych w pierwszym etapie.

 

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design