Zjawiska ficzyczne wokół nas

Znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu fizycznego „Zjawiska fizyczne wokół nas”. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia zjawiska fizycznego zaobserwowanego w przyrodzie lub podczas samodzielnie wykonanego eksperymentu. W naszej szkole 1 etap tego konkursu odbywał sie pod opieką p.Waszkowiak i zakończył się w marcu,  najciekawsze prace uczniów wysłano na etap ogólnopolski.
Z przyjemnością informujemy, że Eliza Węglewska z kl. 1eL została laureatem ogólnopolskiego konkursu fizycznego "Zjawiska fizyczne wokół nas", a Barbara Lubińska z kl. 1 aT zdobyła wyróżnienie. W tym roku do etapu ogólnopolskiego zgłoszone były 554 zdjęcia. Laureaci uhonorowani zostali nagrodami rzeczowymi, a ich prace opublikowane zostaną w biuletynie Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych, w Internecie na stronie PMDKiS w Wieluniu oraz zaprezentowane w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu.
Fotogaleria

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design