Weź udział w konkursie fotograficznym

plakat na stronę

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Zagrożenia i szanse dla klimatu". Konkurs zainspirowany jest ogólnoświatowymi działaniami podejmowanymi na rzecz klimatu...

oraz jest wyrazem naszego wsparcia dla osób protestujących 15 marca 2019 roku w ramach Strajku dla Klimatu. Zmiana klimatu dotyczy nas wszystkich, choć jej skutki najbardziej odczują osoby, które dziś nie mają jeszcze praw wyborczych. Z tego powodu każdy i każda, niezależnie od wieku, może wspierać strajk dla klimatu! Jeśli nie wiecie, jak zabrać się do konkursowego zadania, śledźcie nasz profil na Facebook, gdzie pojawiać się będą inspirujące materiały.

Prace prosimy przesyłać do 8 marca 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując IMIĘ, NAZWISKO i KLASĘ.

Zwycięzcę konkursu wyłonicie sami w drodze głosowania na szkolnym profilu Facebook (szczegóły wkrótce), a twórcy najlepszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

 

Tags: nagrody zsbdpomaga konkurs fotograficzny samorząd uczniowski strajk dla klimatu klimat

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design