Sprawozdanie z wycieczki Londyn

W dniach 06 – 10.03.2019 r. szesnaścioro uczniów z naszej szkoły było uczestnikami kilkudniowej wycieczki do Londynu. Podczas całego pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii opiekę nad naszymi turystami sprawowały p. Barbara Górska oraz p. Beata Cywińska. Dla kilkorga z nas sam przelot samolotem był przeżyciem, które zapamiętamy na długo.

Londyn 6 10.03.2019

W Londynie mieliśmy okazję zwiedzić między innymi takie miejsca jak: British Museum, Katedrę St. Paul's, Twierdzę Tower, National Gallery i wiele innych obiektów, których zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie organizowanej przez nas – uczestników tego wyjazdu – już na początku kwietnia.
Podczas tej wycieczki zyskaliśmy także możliwość bliższego kontaktu z językiem angielski, dzięki rozmowom z brytyjskimi rodzinami, które nas gościły. Oprócz czasu spędzonego w naszych tymczasowych domach i wizyt w muzealnym świecie, znaleźliśmy czas na chwilę oddechu i zakupy w popularnym sklepie Primark. Towarzyszyły nam pozytywne emocji i dreszczyk adrenaliny spowodowany spotkaniem z Królową Elżbietą II. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i tak też było z naszym pobytem w jednym z największych miast. Teraz, jedyne, co nam zostało to czekać na kolejne zagraniczne wycieczki :)
Wiktoria, kl. 2 aL

Fotorelacja

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design