Dni Patrona Szkoły 2020

20 kwietnia w poniedziałek  rozpoczynamy coroczne obchody Dni Patrona. W tym roku będą one miały inny charakter niż zwykle. Nie będzie apelu rozpoczynającego ani kończącego obchody, nie pojedziemy na Ostrów Tumski czy na Lednicę, ale możemy także w domach poznać historię naszego patrona, Bolesława Chrobrego i czasów, w których żył.
Bol

Codziennie, do piątku, proponować Wam będziemy wirtualne spacery i konkursy.

Przypomnimy zdjęcia z poprzednich lat, kiedy byliśmy na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, na Lednicy, w Gnieźnie. Pokażemy zdjęcia wyczarowanych z drewna na warsztatach szkolnych makiet, które dzisiaj podziwiać można w Genius Loci.
Informacje zamieszczane będą na szkolnej stronie facebooka i na internetowej stronie szkoły. Mamy nadzieję, że włączając się w zdalny sposób w te jedyne w swoim rodzaju obchody Dni Patrona, nie tylko zdobędziecie nowe wiadomości, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić.

Tags: bolesław chrobry patron dni patrona szkoły

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design