X Konkurs BHP

X Konkurs wiedzy o przepisach prawnej ochrony pracy oraz o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy.

W dniu 30 marca 2010 roku odbył się „X Konkurs wiedzy o przepisach prawnej ochrony pracy oraz o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy” popularyzujący znajomość przepisów prawa w zakładach pracy i problematykę ich przestrzegania.

Organizatorami konkursu byli: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy
w Poznaniu i Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu przy współpracy Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
W konkursie brali udział uczniowie szkoły zasadniczej, którzy uczą się zawodu w zakładach rzemieślniczych z terenu całego województwa wielkopolskiego.

Naszą szkołę reprezentował Przemysław Torkowski z klasy III 1.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie 6 najlepszym finalistom dyplomów i nagród odbyło się w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu. Wśród nagrodzonych był nasz uczeń Przemysław Torkowski za zajęcie IV miejsca.
Tekst: J. Maternicki

{yoogallery src=[/images/stories/9-10/x_konkurs_bhp/]}

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design