Instalacyjna tradycja... czyli coroczna wycieczka do Torunia

24 listopada odbył się trzeci już wyjazd instalatorów na szkolenie do fabryki kotłów RUG Riello w Toruniu.
Pierwszego dnia uczniowie naszej szkoły zaznajamiali się z pięknem starówki toruńskiej. Zwiedzając stare miasto zobaczyli pomnik Kopernika a także dom, w którym mieszkał ten znany polski astronom.  Odwiedzili również dom Tonego Halika (znanego z „Poranka Kojota”), a żeby w tym roku szkolnym mieć dużo szczęścia - pogłaskali mosiężnego osła. Zakończyli dzień oczywiście kupnem znanych toruńskich pierników.

Torun 2016-1
Torun 2016-2
Torun 2016-3
Torun 2016-4


Drugiego dnia, z samego rana, wyruszyliśmy do fabryki RUG Riello na szkolenie z techniki kondensacyjnej kotłów firmy Beretta. Pierwszą częścią szkolenia był wykład dotyczący technik kondensacyjnych, a następnie przeszliśmy do laboratorium, gdzie w praktyczny sposób zostało pokazane jak wyregulować i badać działanie kotła. Po szkoleniu zwiedzaliśmy linię produkcyjną kotłów, gdzie krok po kroku można było zobaczyć jak powstają te urządzenia. Dzięki szkoleniu nasi uczniowie nie tylko poznali teoretyczne aspekty działania kotłów, ale też mogli w praktyczny sposób zobaczyć w jaki sposób działają takie urządzenia. Więcej zdjęć.

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design