Podręczniki w roku szkolnym 2019/2020

Lista podręczników dla uczniów klas pierwszych po szkole podstawowej - pobierz
Uprzejmie informujemy, że w/w podręcznik będzie można również nabyć podczas kiermaszu organizowanego na terenie szkoły przez księgarnię Liber, w czwartek 5 września 2019 r.

------------------------------------------

Podręczniki dla klas pierwszych po klasie trzeciej gimnazjum będą wydawane uczniom przez wychowawców na początku roku szkolnego na zasadzie wypożyczenia z biblioteki. Prosimy o zabranie ze sobą toreb/plecaków. Szczegóły.

  • Last updated on .

Spotkanie z pisarką, p. Joanną Jodełką

          Nie od dziś maj kojarzy nam się z książkami. I mimo, że tradycje majowych kiermaszy dawno minęły, to jednak wiele spotkań z literaturą odbywa się właśnie w tym urokliwym miesiącu. Tak też było w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego na Raszynie w Poznaniu.
       
         Między uczniami XXVIII LO do dziś trwają dyskusje, dla kogo bardziej interesujące było spotkanie z panią Joanną Jodełką – przyszłych managerów kultury czy uczniów klasy kryminologia i resocjalizacja?

Joanna-Jodeka-w-ZSB-D-14
Joanna-Jodeka-w-ZSB-D-15
Joanna-Jodeka-w-ZSB-D-17

Czytaj więcej: Spotkanie z pisarką, p. Joanną Jodełką

  • Last updated on .

Wypożycz dla Mamy książkę

Panie bibliotekarki zapraszają do wspólnej zabawy czytelniczej „Wypożycz dla Mamy książkę – niespodziankę”!
W czwartek i piątek (23 i 24 maja 2019 r.) każdy będzie mógł wybrać i wypożyczyć zapakowaną okazjonalnie, „książkę w ciemno”, którą podaruje swojej Mamie z okazji Dnia Matki, a potem przeczytaną odda. wypożycz mamie

Czytaj więcej: Wypożycz dla Mamy książkę

  • Last updated on .
Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design