• Start
  • Dobry Klimat - szkolny projekt ekologiczny

Bierzemy udział w Eko Challenge!

Chcemy się chwalić naszymi eko-pomysłami - tymi już zrealizowanymi i tymi, których wykonanie planujemy na wiosnę, dlatego mamy zamiar wziąć udział w Eko Challenge Fundacji Komputronik - konkursie na najlepszy materiał wideo o tematyce ekologiczne j (szczegóły w linku).

Wszystkim osobom, które biorą udział w zdjęciach przypominamy, by dostarczyły w nieprzekraczalnym teminie do piątku 15 litopada wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów zgody na przetwarzanie danych osobowych - formularz zgody. Bez takiej zgody nie będziecie mogli pojawić się w materiale wideo.

Regulamin konkursu - link

plakat na www

Tags: ekologia dobry klimat,

Czytaj więcej: Bierzemy udział w Eko Challenge!

Zapraszamy do udziału w konkursie "Bliżej pszczół"

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „Bliżej pszczół”, którego celem jest popularyzacja wśród uczniów roli pszczoły miodnej w środowisku naturalnym oraz wiedzy odnośnie możliwości funkcjonowania pszczoły miodnej w industrialnej rzeczywistości. Ponadto zachęcenie młodych ludzi do obserwowania życia pszczół i ich zwyczajów, zaczerpnięcia wiedzy na temat roślin miododajnych i pszczelarstwa oraz uświadomienia młodzieży znaczenia produktów pszczelich dla zdrowia człowieka.

honey bees 326337 640

Tags: klimat ekologia pszczoły

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w konkursie "Bliżej pszczół"

Adoptuj Pszczołę!

Słyszeliście o akcji Adoptuj Pszczołę? Siódma edycja zbiórki środków pieniężnych na rzecz pszczół kończy się lada dzień, a nasza szkoła już niebawem weźmie udział w kolejnej edycji akcji...

czarna pszczka

Czytaj więcej: Adoptuj Pszczołę!

Nasi uczniowie odwiedzili ogrody społeczne

W poniedziałek 10.06.2019 r. grupa architektów krajobrazu z kl. 2 abfT, wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych, p. Martą Olender, zwiedziła poznańskie ogrody społeczne.

2abfT ogrody społeczne 8

Czytaj więcej: Nasi uczniowie odwiedzili ogrody społeczne

Więcej artykułów…

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design