"Ekologia niejedno ma imię" - film konkursowy

Bierzemy udział w konkursie Eco Challenge Fundacji Komputronik! Zapraszamy do obejrzenia i polubienia na YT naszego filmu: link

Fiolmik eko

Koordynatorem projektu jest pan Aleksander Dolański. W filmie wystąpiły uczennice: Ala, Roksana, Kasia, Zuzanna, Klaudia, Wiktoria i Ola oraz pan Tomasz Trelka. Zdjęcia i montaż: Emilia Karczewska i Aleksander Dolański. Film powstał w przyszkolnych ogródkach, w budynku szkoły oraz na warsztatach szkolnych przy ul. Świerkowej. Ujęcia z drona, dzięki uprzejmości Poli Kruczkowskiej. Fotografie wykorzystane w filmie to prace konkursowe naszych uczniów na temat "Zagrożenia i szanse dla klimatu". Dla zainteresowanych informacje na temat domków dla owadów, których produkcja pojawia się w filmie - link.

Tags: projekt, ekologia dobry klimat, ekochallenge fundacja komputronik film

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design