26 marca w Zespole Szkół Budowlano- Drzewnych  po raz trzeci zaprezentować się mogli gimnazjaliści, którzy należą do grup teatralnych.

Ze względu na niewielką ilość zgłoszeń tegoroczny Festiwal Małych Form teatralnych miał charakter przeglądu zgłoszonych grup. Mieliśmy przyjemność obejrzeć trzy spektakle:

„Przedstawienia nie będzie” Gimnazjum nr 50 w Poznaniu

„Dziura, czyli dziwne wydarzenie w pracowni uczonego” Gimnazjum nr 41

Prezentację grupy teatralnej „Tomi” z Gimnazjum nr 2 ze Środy

Przedstawienia, jak zwykle, były świetnie przygotowane i zagrane z wielkim zaangażowaniem, za co słowa uznania należą się zarówno aktorom, jak i opiekunom grup teatralnych.

Uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami, a następnie mieli okazję spotkać się z aktorami Teatru Ósmego Dnia: Karoliną Pawełską i Marcinem Kęszyckim.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się kolejny raz z młodymi aktorami i będziemy mogli podziwiać efekty ich pracy.

Autor tekstu: Hanna Stróżyk

{yoogallery src=[/images/stories/10-11/chichot_pegaza_2011/]}

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design