Współpraca

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu oraz Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na seminarium Zachowania ryzykowne u progu adolescencji.
W programie m.in.: szkoła jako słabnące spoiwo społeczeństwa wychowującego, szkoła wielkomiejska jako miejsce aktualizowania się sytuacji trudnych dla relacji wychowawczych.
Spotkanie poprowadzi dr Katarzyna Pawełek z Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM.
Seminarium odbędzie się 25 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w Czytelni PBP przy ul. Bułgarskiej 19. Udział jest bezpłatny.
Zapisy za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie.

------------------

29 listopada 2016 r. - wykład dla nauczycieli pani Joanny Bednarek z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu pt. „Oferta  Publicznej  Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu  pomocą w zachęcaniu młodzieży do czytania”.
29 listopada 2016 r. - prelekcja dla rodziców pt. „Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży”, przeprowadzona przez panią Joannę Bednarek z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.
Przebieg.

---
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu Bezpieczny Czytelnik. PBP we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu rozpoczyna w lutym 2017 roku moduł dotyczący cyberprzemocy. Szczegóły

---
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu w ramach projektu Nowoczesna szkoła – lepsze zarządzanie dla lepszej edukacji z Wydawnictwem Naukowym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na sesję szkoleniową dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli.

---
17 listopada 2016 r. - Instytucje lokalne pomocą w upowszechnianiu czytelnictwa - spotkanie w Składzie Kulturalnym, ul. Szamarzewskiego 4/6

---
20 października 2016 r. - Popularyzacja czytelnictwa w szkole – spotkanie z p. Aleksandrą Stan w ramach Stowarzyszenia Klub Fantastyki Druga Era.

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design