Klikaj tekst i poznawaj naszą szkołę!

Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu to budynek z zapleczem boisk sportowych i przyszkolnym ogrodem. To nowocześnie wyposażone sale lekcyjne oraz warsztaty szkolne, ale przede wszystkim ponad 60 lat dobrej tradycji, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, a dla Ciebie - ścieżka rozwoju, i możliwość zdobycia wykształcenia oraz zawodu cenionego na rynku pracy.

banerek smoklasisto na stron

Na początek zapoznaj się z ofertą XXVIII Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Budowlano-Drzewnego oraz Branżowej Szkoły I Stopnia. Bardzo możliwe, że poznaliśmy się na warsztatach z doradztwa zawodowego lub spotkaliśmy się na Targach Edukacyjnych, jeśli nie, to nasze foldery reklamowe znajdziesz tutaj.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz naukę w technikum, szkole branżowej, czy klasach prawnej – kryminologia i resocjalizacja, lub humanistycznej – manager kultury w naszym liceum, damy Ci możliwość rozwoju pasji i talentów. Szkoła bierze udział w licznych projektach, umożliwiających m. in. zagraniczne staże zawodowe i szkolenia. Dzięki współpracy z uczelniami wyższymi, instytucjami prawnymi, instytucjami kultury, oraz przedsiębiorstwami uczniowie mają okazję uczestniczyć w konferencjach, prelekcjach, wykładach, szkoleniach i pokazach branżowych, technicy architektury krajobrazu już od lat realizują praktyki m.in. w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego odbywają cyklicznie spotkania z sędziami, prawnikami oraz oglądają spektakle teatralne.

Nie samą nauką uczeń żyje! W ZSB-D dobrze wiemy, jak ważne jest rozwijanie empatii, dlatego bardzo często angażujemy – nierzadko całą szkolną społeczność – we wszelkie działania charytatywne i proekologiczne. Zachęcamy - sprawdź sam, jak  #zsbdpomaga .

ZSB-D to bez wątpienia  miejsce z duszą. Liczne wydarzenia, koła zainteresowań, wyjazdy edukacyjne, przytulna biblioteka ze stale uzupełnianym księgozbiorem, prężnie działająca sekcja sportowa, darmowe wi-fi, szkolna Strefa Chillout… to także Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego!

Do zobaczenia!

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design