Weź udział w konkursie "Czytam do ostatniej kropli krwi"

Lubisz czytać? Jesteś honorowym dawcą? Połącz przyjemne z pożytecznym i weź udział w akcji CZYTAM DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI! Wystarczy, że oddając krew zrobisz sobie zdjecie, które następnie prześlesz je wraz ze skanem zaświadczenia potwierdzajacego oddanie krwi naTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.organizatora konursu.

czytam

W nagrodę otrzymasz jedną z książek wydawnictwa Fabryka Słów. Jeśli również Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kopię tego maila masz szansę otrzymać dodatkową nagrodę* biblioteki szkolnej!

* wśród nadawców wszystkich maili rozlosujemy nagrodę książkową ufundowaną przez Radę Rodziców