Dni Patrona Szkoły 2020

20 kwietnia w poniedziałek  rozpoczynamy coroczne obchody Dni Patrona. W tym roku będą one miały inny charakter niż zwykle. Nie będzie apelu rozpoczynającego ani kończącego obchody, nie pojedziemy na Ostrów Tumski czy na Lednicę, ale możemy także w domach poznać historię naszego patrona, Bolesława Chrobrego i czasów, w których żył.
Codziennie, do piątku, proponować Wam będziemy wirtualne spacery i konkursy. Przypomnimy zdjęcia z poprzednich lat, kiedy byliśmy na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, na Lednicy, w Gnieźnie. Pokażemy zdjęcia wyczarowanych z drewna na warsztatach szkolnych makiet, które dzisiaj podziwiać można w Genius Loci.
Informacje zamieszczane będą na szkolnej stronie facebooka i na internetowej stronie szkoły. Mamy nadzieję, że włączając się w zdalny sposób w te jedyne w swoim rodzaju obchody Dni Patrona, nie tylko zdobędziecie nowe wiadomości, ale przede wszystkim będziecie się dobrze bawić.