#zostajewdomuzboleslawem konkurs przedłużony!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów ZSB-D pod hasłem "Zostaję w domu z Bolesławem", w którym autorzy najwyżej ocenionych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Pokażcie, jak kreatywnie spędzacie Dni Patrona Szkoływ izolacji domowej! :)

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia odpowiadającego na temat „Zostaję w domu z Bolesławem”. Poniżej znajdziecie wizerunki Boleslawa Chrobrego - do wydrukowania, wycięcia i użycia, możecie też stworzyć kolaż, lub użyć każdego innego Boleslawa Chrobrego, którego macie akurat pod ręką.

Sposób przekazania prac – każdy uczestnik przesyła do trzech prac w formacie jpg na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie wiadomości należy wpisać imię, nazwisko i klasę.

Termin składania prac: -  do 27 kwietnia 2020 roku (poniedziałek) do godziny 15:00. Prace nadesłane po terminie nie zostaną uwzględnione w konkursie.

Nagrody: zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych

Bolesław 1

Bolesław - twarz

Bolesław - postać

Bolesław Matejki

Bolesław Matejki - całość

Regulamin konkursu

1.    Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu.

2.    Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia odpowiadającego na temat „Zostaję w domu z Bolesławem”. Na zdjęciu musi znaleźć się wizerunek Bolesława Chrobrego – w dowolnej postaci (wydrukowany i wycięty rysunek, rysunek odręczny, Bolesław Chrobry na ilustracji książkowej, monitorze komputera itp. Dopuszczalny jest także fotomontaż).

3.    Cele konkursu: promocja szkoły, promocja wydarzenia: Dni Patrona Szkoły 2020

4.    Sposób przekazania prac – każdy uczestnik przesyła do trzech prac w formacie jpg na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości należy wpisać imię, nazwisko i klasę.

5.    Termin składania prac: - od głoszenia konkursu do 23 kwietnia 2020 roku (czwartek) do godziny 15:00. Prace nadesłane po terminie nie zostaną uwzględnione w konkursie.

6.    Sposób przeprowadzenia konkursu: prace spełniające wymagane kryteria zostaną zamieszczone w albumie na szkolnym profilu w serwisie Facebook. Za pomocą reakcji wszyscy będą mogli głosować na prace (można głosować na kilka prac). Zwycięzcami zostaną autorzy trzech prac o największej liczbie reakcji.

7.    Wyniki konkursu oraz fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły: www.zsbd.pl oraz na profilu szkoły w serwisie Facebook

8.    Nagrody: zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe, które dostarczone zostaną pocztą, bądź – jeżeli zaistnieje taka możliwość – autorzy nagrodzonych zdjęć odbiorą je osobiście.

Tags: dni patrona szkoły #zostajewdomuzboleslawem