#hasloreklamowezbolkiem konkurs dla uczniów

„Chwytliwe’’, wpadające w ucho hasło reklamowe to klucz do sukcesu.
Zapraszamy Was do udziału w konkursie, którego celem będzie wymyślenie oryginalnego, niebanalnego oraz zapadającego w pamięć hasła promującego ZSB-D, w którym pojawi się też postać patrona, Bolesława Chrobrego.


Najlepsze hasła zostaną wykorzystane do promocji ZSB-D między innymi: na stronie internetowej, w serwisie Facebook, materiałach promocyjnych, ulotkach, gadżetach reklamowych a także podczas innych wydarzeń promocyjnych.
Hasło powinno być: krótkie, poważne lub zabawne, może być rymowane np. „Ze wsparciem Bolesława- czeka Cię sława!” lub nie np. „Najlepsza szkoła, najlepszy patron- to się wie ZSB-D!”.
Przewidziane atrakcyjne nagrody rzeczowe! Hasła przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku do godziny 15.

 
Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design