Test z wiedzy o Bolesławie Chrobrym i jego czasach

Drodzy uczniowie!
Co roku w miesiącu kwietniu organizujemy uroczyste obchody Dni Patrona naszej Szkoły, Bolesława Chrobrego.
Jednym z podstawowych elementów obchodów był test historyczny z wiedzy o czasach wczesnopiastowskich. Proponujemy, aby – pomimo przeciwności – wziąć udział we wspólnej zabawie rozwiązując test!

Test przeprowadzony zostanie dla chętnych uczniów ……
Każdy z uczniów otrzyma link dostępu przez dziennik elektroniczny.
Uczniowie, którzy będą mieli najlepsze wyniki zostaną wyróżnieni ocenami z historii: celującą, bardzo dobrą, dobrą.
Bądź aktywny
Pozdrowienia- Komisja Historyczna

Tags: dni patrona bolesław chrobry dni patrona szkoły test