Wyniki konkursów z okazji Dni Patrona Szkoły 2020

Z okazji Dni Patrona Szkoły – Bolesława Chrobrego w dniach 20 – 23 kwietnia 2020r. przeprowadzono konkursy związane z Bolesławem Chrobrym:

- konkurs na hasło z Bolesławem Chrobrym reklamujące naszą szkołę

- konkurs wiedzy historycznej dotyczący Bolesława Chrobrego,

a także  konkurs fotograficzny pod hasłem "Zostaję w domu z Bolesławem".

Wszyscy zwycięzcy i wyróżnieni w poszczególnych konkursach zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi, ufundowanymi przez Radę Rodziców ZSB-D. Nagrody dotrą do zwycięzców za pośrednictwem poczty

Na konkurs na hasło z  Bolesławem Chrobrym reklamujące naszą szkołę wpłynęły dwadzieścia dwa hasła. Jury wyróżniło pięć najbardziej chwytliwych. Oto one i ich autorzy:

Lilianna Arbaczewska z klasy I PeL – „Kiedy jesteś nie w humorze,
                                                       Bolek zawsze Ci pomoże!”
Nikodem Babiracki z klasy I PBr – „Bolesław Chrobry Zespołowi Szkół Budowlano- Drzewnych patronuje i ja na tym wiele zyskuję!”
Wiktoria Czechak z klasy II aL – „Ja się sama przekonałam,
                                                 nie żałuję, że wybrałam.
                                                 Chodź, sam zobacz jak tu fajnie,
                                                 miło, śmiesznie i z Bolkiem niebanalnie”
Sandra Kosińska z klasy I GeL – „Zwykła szkoła nudna jest
     ale z Bolkiem jest the best”
Zuzanna Zawodna z klasy III eL - „Bądźcie z Chrobrym na Raszynie,
        a was sukces nie ominie”

W konkursie wiedzy historycznej dotyczącym Bolesława Chrobrego nagrodzono pięć najlepszych wyników testu.

1.    Aleksandra Król z klasy II eL
2.    Aleksandra Wierzbicka z klasy I PaL
3.    Olga Górniak z klasy I GeL
4.    Dominika Drzewiecka z klasy I GeL
5.    Jakub Chęciński z klasy I GaL
Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie otrzymują ocenę z historii.

W konkursie fotograficznym pod hasłem „Zostaję w domu z Bolesławem” wyniki zostaną ogłoszone
 30 kwietnia 2020r.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Komitet Obchodów Dni Patrona ZSBD

wyniki