Gratulujemy laureatom!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznych konkursów #zostajewdomuzboleslawem oraz konkursu na hasło z Bolesławem, organizowanych w ramach Dni Patrona Szkoły.

laureacidps

Czytaj więcej: Gratulujemy laureatom!

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że znane są już wyniki ostatniego z konkursów, zorganizowanych z okazji Dni Patrona Szkoły. Zadaniem konkursowym było przesłanie zdjęcia odpowiadającego na hasło #zostajewdomuzboleslawem . O zwycięstwie zadecydowała ilość reakcji pod fotografiami na szkolnym profilu Facebook. Oto wyniki:

Adnotacja 2020 04 29 084316

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

Wyniki konkursów z okazji Dni Patrona Szkoły 2020

Z okazji Dni Patrona Szkoły – Bolesława Chrobrego w dniach 20 – 23 kwietnia 2020r. przeprowadzono konkursy związane z Bolesławem Chrobrym:

- konkurs na hasło z Bolesławem Chrobrym reklamujące naszą szkołę

- konkurs wiedzy historycznej dotyczący Bolesława Chrobrego,

a także  konkurs fotograficzny pod hasłem "Zostaję w domu z Bolesławem".

Wszyscy zwycięzcy i wyróżnieni w poszczególnych konkursach zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi, ufundowanymi przez Radę Rodziców ZSB-D. Nagrody dotrą do zwycięzców za pośrednictwem poczty

Na konkurs na hasło z  Bolesławem Chrobrym reklamujące naszą szkołę wpłynęły dwadzieścia dwa hasła. Jury wyróżniło pięć najbardziej chwytliwych. Oto one i ich autorzy:

Czytaj więcej: Wyniki konkursów z okazji Dni Patrona Szkoły 2020

Test z wiedzy o Bolesławie Chrobrym i jego czasach

Drodzy uczniowie!
Co roku w miesiącu kwietniu organizujemy uroczyste obchody Dni Patrona naszej Szkoły, Bolesława Chrobrego.
Jednym z podstawowych elementów obchodów był test historyczny z wiedzy o czasach wczesnopiastowskich. Proponujemy, aby – pomimo przeciwności – wziąć udział we wspólnej zabawie rozwiązując test!

Tags: dni patrona bolesław chrobry dni patrona szkoły test

Czytaj więcej: Test z wiedzy o Bolesławie Chrobrym i jego czasach

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design