Arena Zawodów

15 listopada 2019 r., nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji projektu Szacun dla Zawodowców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

logo big

Konferencja „BIM – POZNAJMY GO BLIŻEJ"

20 listopada 2019 r., w godz. 9.30 – 15.00. w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu,
ul. Raszyńska 48, odbyła się Konferencja z panelem dyskusyjnym pod nazwą "BIM – POZNAJMY GO BLIŻEJ”.

PROGRAM KONFERENCJI - LINK

Tags: Konferencja bim

Bierzemy udział w projektach antydyskryminacyjnych realizowanych przez Miasto Poznań

Jest nam niezmiernie miło podzielić się informacją, że na ręce Dyrektora Grzegorza Owczarzaka złożone zostały podziękowania od Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka za udział naszej placówki w projektach antydyskryminacyjnych realizowanych przez Miasto Poznań.

przeciwdzialaniedyskryminacji

Tags: przeciwdziałanie wykluczeniu i dyskryminacji Miasto Poznań Prezydent Miasta Poznania

Uczniowie klas prawnych wzięli udział w seminarium

Uczniowie klas prawnych (o kierunku kryminologia i resocjalizacja), które objęte są patronatem UAM, otrzymali zaproszenie na seminarium pod tytułem „Nowe kierunki w probacji” (probacja- instytucje służące placówką resocjalizacyjnym i prewencji kryminalnej).

seminarium25.10 3 Odbyło się ono 25 października 2019 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM- Zakład Resocjalizacji. Szczegóły

2 bfT i 3 abfT na Konferencji Naukowej

Uczniowie klas 2 bfT i 3 abfT pod opieką prof. Przemysława Sieberta we środę 23 października 2019 r. uczestniczyli w III Konferencji Naukowej, zorganizowanej przez Wielkopolską Izbę Budownictwa: "Roger Sławski i jego epoka. Gospodarze i twórcy PeWuKi". Gospodarze i twórcy PeWuKi", która odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

20191023 090938

Tags: konkurs, Roger Sławski MTP PeWuKa Konferencja