"System kształcenia a rynek pracy"

"System kształcenia a rynek pracy" - spotkania z przedstawicielem Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży

part0000012

W tym tygodniu klasy kończące w bieżącym roku naukę w naszej szkole brały udział w spotkaniach z panem Maciejem Barczakiem z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu. Podczas seminariów informacyjnych pod hasłem "System kształcenia a rynek pracy" można było poznać dane na temat uczelni wyższych, rynku pracy w Poznaniu i regionie, przyjrzeć się wzorom rekrutacyjnym decydującym o przyjęciu na poszczególne kierunki studiów.
Z usług doradców zawodowych pracujących w CDZdM w Poznaniu może skorzystać za darmo każdy uczeń poznańskiej szkoły - www.cdzdm.pl