Szkolenie dla techników instalacji sanitarnej

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych.

mitsubishi1
mitsubishi2

Podczas szkolenia przedstawiciel firmy omawiał działanie różnych produktów (klimatyzatorów) oraz zapoznawał uczniów ze sposobami sterowania tymi urządzeniami.
Wśród fachowych pojęć, dla laików brzmiących jak magia, pojawiło się np. określenie: "zastosowanie zaworu czterodrogowego w obiegu zarówno chłodniczym jak i grzewczym" - zupełnie jasne i fasycnujące dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technik inżynierii sanitarnej oraz słuchaczy kursu monter sieci i instalacji sanitarnych.

Fotorelacja

Tags: monter sieci i urządzeń sanitarnych, technik inżynierii sanitarnej jedyne w Wielkopolsce fach fachowiec wysoko opłacany