Mądrze zaplanuj swoją przyszłość - doradztwo zawodowe dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

małe

Wzorem ubiegłego roku, wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów klas III gimnazjalnych oraz VIII szkól podstawowych związanym z poszukiwaniem ścieżek kariery edukacyjno-zawodowej, organizujemy warsztaty doradztwa zawodowego „Mądrze zaplanuj swoją przyszłość”.

W ramach projektu organizujemy spotkania z uczniami, które odbywają się na terenie Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu, ul. Raszyńska 48 oraz naszych warsztatach szkolnych przy ul. Świerkowej 10.