Regularnie odwiedzamy targi branżowe

Nasi uczniowie biorą udział w wycieczkach na targi branżowe, zgodnie z zawodami i profilami klas, w których są kształceni:

drema

DREMA/ Furnica/ Sofab to inicjatywy mające na celu prezentację firm działających w sektorze leśnym, drzewnym i meblarskim. W ostatnim dniu targów odbywa się wręczenie nagród laureatom konkursu "Wyczarowane z drewna", w którym nasi uczniowie bardzo często odnoszą sukcesy.

budma logo

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

gardenia

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia.

Tags: Budma, drema gardenia targi tehnikum branżowa szkoła