"Co dalej po liceum/technikum/szkole branżowej?"

W ostatnim tygodniu grudnia uczniowie klas kończących w tym roku szkolnym naukę brali udział w spotkaniach z psychologiem i doradcą zawodowym z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu, p. Maciejem Barczakiem.

Stefcia

Podczas zajęć informacyjnych "Co dalej po liceum/technikum/szkole branżowej?" można było między innymi poznać zasady rekrutacji na uczelnie wyższe, rozważyć inne niż studia możliwości kontynuowania nauki oraz przyjrzeć się rynkowi pracy w Poznaniu i Wielkopolsce.

Tags: doradztwo zawodowe,