Co dalej po liceum/technikum/branżowej szkole?

w ubiegłym tygodniu uczniowie klas kończących w tym roku szkolnym naukę w naszej szkole wzięli udział w zajęciach informacyjnych "Co dalej po liceum/technikum/branżowej szkole?" prowadzonych przez doradcę zawodowego z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu.

IMG 20210209 WA0007

Podczas godzinnego spotkania online można było zapoznać się w wzorami rekrutacyjnymi poznańskich uczelni i sytuacją na regionalnym rynku pracy, dowiedzieć się, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz gdzie uzyskać wsparcie, jeśli chcemy założyć własną firmę.
Zachęcamy do zajrzenia na stronę CDZdM - cdzdm.pl, można tam znaleźć informacje np. o kierunkach studiów czy egzaminie maturalnym.

Tags: doradztwo zawodowe, warsztaty zajęcia