"Poznań uzależniony od profilaktyki"

W czwartek 24 października, w ramach projektu Poznań uzależniony od profilaktyki uczniowie klas 2al i 3al wzięli udział w lekcji profilaktyczno-terapeutycznej prowadzonej przez panią psycholog.

Spotkanie na temat cyberprzemocy

16 października uczniowie klas prawnych 1GeL oraz 2 eL uczestniczyli w spotkaniu z asp. Mariuszem Fabisiakiem z Komendy Policji Poznań Grunwald.

policjant

Zajęcia dotyczyły cyberprzemocy i miały za zadanie uświadomić, jak straszne mogą być skutki działań nastawionych na ośmieszenie drugiej osoby, nawet jeśli intencją jest tylko żart oraz jak łatwo w obecnych czasach namierzyć sprawcę cyberprzemocy i jak poważne konsekwencje mu grożą.