Budki lęgowe dla jerzyków

Na zlecenie Fundacji „Biblioteka Ekologiczna" działającej przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Warsztaty Szkolne wykonały 100 szt. budek lęgowych dla jerzyków.

Budki te przekazane zostały poznańskim spółdzielniom mieszkaniowym, które rozwieszą je na swoich budynkach mieszkalnych, chroniąc tym samym ginącą populację tych ptaków. Dzięki zleceniu dla Fundacji, uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej poszerzyli wachlarz swoich umiejętności technicznych.
Zlecenie ma formę stałą i budki tworzone są przez naszych uczniów każdego roku.

Obejrzyj filmik z prac.

tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Sciegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.