Serwis informacyjny Rady Rodziców

Współpraca dla dobra naszej młodzieży

Drodzy Rodzice!
Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do współpracy dla dobra naszych pociech! Rada Rodziców ma swoją skrzynkę mailową. Oto jej adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Bardzo zależy nam na tym, by był to łącznik między Państwem, a Radą. Prosimy o przekazywanie nam za jej pośrednictwem wszystkich uwag dotyczących szkoły, a przede wszystkim pomysłów: jak upiększyć szkołę i jej otoczenie, co robić, by nasza młodzież miała atrakcyjne zajęcia, spotkania z interesującymi ludźmi itp. Będziemy też niezmiernie wdzięczni za wszelkie inicjatywy, które pozwolą zwiększyć skromny budżet Rady.

Prezydium Rady Rodziców
Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design