Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu Samorządu Uczniowskiego na plakat promujący kampanię „Drugie życie. Transplantacja – masz dar uzdrawiania”.

I miejsce za plakat

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny brała udział w kampanii społecznej promującej ideę przeszczepiania i donacji narządów. Wolontariuszki  z Samorządu Uczniowskiego, uczennice klasy III aT -  Kasia Bemke,  Ania Latecka, Gosia Nowak, Daria Patrias - Gapczyńska i Monika Szurman -przeprowadziły spotkania informacyjne z kolegami z klas pierwszych i rozdały oświadczenia woli. One również były jurorkami  (współpracowały z nimi p. prof. A. Miler i pedagog szkolny, p. Magdalena Plaskota) w konkursie na plakat.

Oto werdykt jury:

 

1. miejsce – Julia Stankiewicz z klasy I aL,
2. miejsce – Karolina Kowalska, Zuzanna Kowalska i Adrian Sobkowski z II aeL,
3. miejsce – Wiktoria Górna i Karolina Wydrowska z II aeL.

Zwycięzcom gratulujemy, a niezawodnej Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.
Więcej zdjęć

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design