Teatr szkolny ZSBD/ 28 LO

Magia Codzienności

Kabaretowy spektakl, który powstał w ramach projektu pod tym samym tytułem. W tym edukacyjnym przedstawieniu wykorzystano ciekawe eksperymenty z zakresu fizyki. Spektakl jest więc niesamowitym połączeniem dwóch dziedzin, których na pozór połączyć się nie da: fizyki, piosenki i teatru.
{yoogallery src=[/images/stories/teatr/magia_codz/]}

Udowodniliśmy jednak, że się da! I to z bardzo dobrym skutkiem – Magia codzienności została bowiem wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Nauki Przyrodnicze na Scenie organizowanym przez Wydział Fizyki UAM. Przedstawienie nie powstałoby na pewno, gdyby nie nieoceniona pomoc pani profesor Anety Waszkowiak, nauczyciela fizyki.

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design