Konkursy

Konkurs dla Drzewiarzy

Drzewiarzu, wygraj wyjazd do Włoch!
W ramach marcowych „Dni Drzewiarza” nasza szkoła wraz  z Firmą SCM Group POLSKA Sp. z o.o. organizuje I Szkolny Konkurs Wiedzy o maszynach SCM. Główna wygrana to kilkudniowy wyjazd do Włoch, do siedziby Firmy SCM.
W konkursie biorą udział wszyscy przyszli technicy technologii drewna oraz stolarze, którzy uczą się w naszym Technikum Technologii Drewna i Branżowej Szkole I Stopnia.
Powodzenia!

Regulamin - pobierz
Formularz zgłoszeniowy - pobierz, wypełnij i odeślij na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkich informacji udziela pan prof. Jakub Maternicki osobiście lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tags: nagroda, dni drzewiarza, konkurs,

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 150, 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design