Podsumowanie II Edycji Turnieju ZSB-D CUP

II edycja ZSBD CUP, 17 maja 2017

Zebrane doświadczenie i wyciągnięte wnioski przy okazji pierwszej edycji turnieju wpłynęły bardzo pozytywnie na lepszą organizację turnieju.

W drugiej edycji ZSBD CUP wzięło udział 6 szkół gimnazjalnych, z czego dwie wystawiły po dwa zespoły. Z Poznania przyjechały: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 6 (II zespoły), Gimnazjum nr 50 (II zespoły) oraz Gimnazjum Salezjańskie. Natomiast z powiatu poznańskiego zgłosiły się: Gimnazjum w Biedrusku, Gimnazjum w Bolechowie, Gimnazjum w Koziegłowach oraz Gimnazjum w Kleszczewie.

Turniej w fazie grupowej rozgrywany był na dwóch boiskach, grupa A rywalizowała na boisku w Parku Jasińskiego, natomiast grupa B rozgrywała swoje spotkania na boisku przy Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych.

Zwycięstwo w bratobójczym pojedynku odniósł pierwszy zespół z Gimnazjum nr 6, pokonując aż 8:0 swój drugi zespół. Na najniższym stopniu podium uplasowało się Gimnazjum z Koziegłów.

Turniej ponownie przyciągnął ponad 100 osób, skutecznie reklamując Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych przy ul. Raszyńskiej 48.

Galeria ZSBD CUP 2017


Klasyfikacja końcowa:
Miejsce 10: Gimnazjum w Bolechowie
Miejsce 9: Gimnazjum nr 50 I
Miejsce 8: Gimnazjum nr 2
Miejsce 7: Gimnazjum nr 50 II
Miejsce 6: Gimnazjum w Biedrusku
Miejsce 5: Gimnazjum w Kleszczewie
Miejsce 4: Gimnazjum Salezjanie
Miejsce 3: Gimnazjum w Koziegłowach
Miejsce 2: Gimnazjum nr 6 II
Miejsce 1: Gimnazjum nr 6 I
Najlepszy strzelec turnieju: Krzysztof Antczak z Gimnazjum nr 6 I
Najlepszy bramkarz turnieju: Damian Augustyniak z Gimnazjum Koziegłowy
Najlepszy zawodnik turnieju: Filip Bin z Gimnazjum Salezjanie
Gratulujemy i zapraszamy w roku szkolnym 2017/2018!
Zapraszamy na wydarzenie na facebooku
oraz na fotorelację.

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 50, 63, 64, 69, 79, 91, 93;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design