Festiwal Graffiti ZSB-D - II edycja!

W sobotę 21 maja 2022 roku, w godzinach 9:00-17:00 na obszarze boisk sportowych i terenów rekreacyjnych Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych przy ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu odbędzie się II edycja Festiwalu Graffiti ZSB-D.

Wszystko o Festiwalu - link

Plakat Graffiti

Swoje przybycie potwierdzili najlepsi artyści – twórcy graffiti i street art z regionu i kraju, którzy podczas trwania Festiwalu będą tworzyć znakomite i niepowtarzalne prace na ścianach budynku szkoły. Będzie to wyjątkowa okazja aby zapoznać się z różnorodnością technik, form i stylów kolorowych dzieł – od malarstwa po szablony. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka miksowana na żywo przez czołowych dj-ów z Wielkopolski.
W ramach Festiwalu odbędą się warsztaty artystyczne, podczas których chętne osoby pod okiem artystów spróbują swoich sił w tworzeniu graffiti.
Na warsztatach z dj-ingu chętni zapoznają się z podstawami miksowania muzyki.


Wydarzenie organizowane jest dla uczniów ZSB-D i gości – ilość miejsc ograniczona.

Organizatorami imprezy są ZSB-D, Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald – Klub „Raszyn”, Klub „Kopernik”
Sponsorzy:
Vemat,
Longplay Vinyl Shop & Cafe,
Brain Dead Familia,

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku.

Klauzula informacyjna - link

Tagi: festiwal graffiti

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design