Noc Zawodowców 2022

Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja wydarzenia Noc Zawodowców w subregionie poznańskim odbędzie się na terenie naszego Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych przy ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu.

Zrzut ekranu 2022 09 14 113451

Przed nami kolejna edycja Nocy Zawodowców. Jest to wydarzenie skierowane do uczennic i uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodziców, mające na celu zaprezentowanie kształcenia zawodowego w poznańskich szkołach średnich. Ideą Nocy Zawodowców jest poszerzanie wiedzy na temat kształcenia technicznego i branżowego oraz zapoznanie ósmoklasistów z ofertami wybranych szkół.
Podczas wydarzenia uczennice i uczniowie będą mogli również zasięgnąć fachowej opinii podczas rozmów z doradcami zawodowymi, przedstawicielami Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej oraz nauczycielami ze szkół biorących udział w Nocy Zawodowców.
Tegorocznym gospodarzem wydarzenia, wraz z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu, jest Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych przy ul. Raszyńskiej 48 na poznańskim Grunwaldzie, który otworzy dla Państwa swoje drzwi 7 października (piątek) od godziny 17:00.
W tegorocznej Nocy Zawodowców udział wezmą:
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. J. J. Śniadeckich w Poznaniu
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych im. Rudolfa Modrzejewskiego w Poznaniu
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Poznaniu
Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego w Poznaniu
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu
Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu
oraz wspaniali Goście
Serdecznie zapraszamy do budynku ZSB-D na Noc Zawodowców. Wkrótce udostępniony zostanie szczegółowy program oraz mapa wydarzenia.

Tagi: noc zawodowców

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design