Jak nie ćwiczę, jak ćwiczę?

Drodzy uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSB-D!
Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w projekcie „Jak nie ćwiczę jak ćwiczę”. Naszym celem jest zmontowanie materiału filmowego, składanki z Waszych filmów, pokazujących jak w czasie pandemii dbacie o formę.

screen

obejrzyj filmik na Youtube! - link

Po zmontowaniu filmu planujemy jego premierę na Dzień Sportu Szkolnego. Jeżeli masz ochotę pobawić się z nami nagraj krótki filmik jak ćwiczysz, jeździsz na rowerze, rolkach, biegasz lub uprawiasz swoją ulubioną dyscyplinę sportu. Film prześlij do dnia 17 maja 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesyłając film oczywiście zgadzasz się na jego publikację w ramach naszej składanki. Możesz wykorzystać materiały, które pewnie nagrywasz do zadania długoterminowego – „ Mój dzienniczek treningowy”.
Pozdrawiamy !
Nauczyciele wychowania fizycznego.

Tagi: sport dzień sportu sekcja sportowa

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design