Konferencja Monter EXPO

Z przyjemnością informujemy, że 17 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00 odbędzie się konferencja prasowa dotycząca projektu Monter EXPO.

Na konferencji zostanie przedstawiona geneza projektu Monter EXPO, korzyści z nauki w nowych zawodach, perspektywy zatrudnienia i rozwoju zawodowego w branży targowej i eventowej.  

Wydarzenie będzie również transmitowane on-line na profilu FB Polskiej Izby Przemysłu Targowego - link do wydarzenia

monter zrzut

Z inicjatywy Członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego powstała idea utworzenia i wprowadzenia do klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego dwóch nowych zawodów: monter konstrukcji targowo-wystawienniczych oraz technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego, a także rozpoczęcia edukacji w tych zawodach. Projekt, nazwany Monter EXPO, jest współtworzony przy współpracy Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu.
Od września 2022 r. planowane jest rozpoczęcie kształcenia młodzieży w zawodzie monter konstrukcji targowo-wystawienniczych na poziomie branżowej szkoły I stopnia oraz w zawodzie technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego na poziomie branżowej szkoły II i technikum w kierunku - więcej informacji

Tagi: Monter EXPO monter konstrukcji targowo-wystawienniczych technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego Polska Izba Przemysłu Targowego

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design