Zimowe leśne obserwacje - konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich do udziału w zimowym konkursie fotograficznym "Zimowe leśne obserwacje"! Jesteś wrażliwy na piękno przyrody, a zimowe klimaty zmiękczają twoje serduszko? Ten konkurs jest dla ciebie! Biegnij w las, chwyć za aparat lub smartfon i pstrykaj! Tematem konkursu jest sceneria leśna o dowolnej porze dnia, fotografie ukazywać mają uroki zimowej pory roku. Regulamin konkursu - link

Zimowe leśne obserwacje

 Każdy może nadesłać maksymalnie dwie fotografie, które należy przesłać na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prosimy by tytuł wiadomości zawqierał IMIĘ, NAZWISKO i KLASĘ!

Tagi: konkurs fotograficzny

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design