Relacja z Konferencji

W dniu 16 marca 2023 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się Konferencja na temat: „Podnoszenie umiejętności zawodowych poprzez uczestnictwo w konkursie SkillsPoland i EuroSkills”
Wśród prelegentów znalazł się dyrektor ZSB-D pan Tomasz Szłapiński, który mówił o przygotowaniach do EuroSkills i udziale w SkillsPoland na przykładzie Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu.

Zrzut ekranu 2023 03 22 125411


Dyrektor Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu Pani Zuzanna Szmyt mówiła o przygotowaniach ZSPS do udziału w SkillsPoland i EuroSkills.
Kierownik warsztatów szkolnych ZSB-D pan Tomasz Młyńczak jako jeden z ekspertów EuroSkills zabrał głos na temat zadań i znaczenia ekspertów na przykładzie przedstawicieli z Wielkopolski.
Zwycięzcy zawodów, panowie Michał Jelinski i Radosław Kropaczewski wzięli udział w wystąpieniu zatytułowanym: „Wielkopolscy medaliści w drodze po sukcesy w EuroSkills Gdańsk.
Całość zakończył panel dyskusyjny na temat znaczenia udziału w zawodach SkillsPoland oraz EuroSkills w podnoszeniu umiejętności zawodowych.
Wydarzenie skierowane było do dyrektorów i nauczycieli branżowych szkół I i II stopnia, techników, centrów kształcenia zawodowego, placówek kształcenia ustawicznego doradców zawodowych, nauczycieli koordynatorów doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych, przedstawicieli JST.Organizatorami wydarzenia był Robert Gaweł - Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design