"Wyczarowane z drewna" z nagrodami

Tak jak co roku odbył się Ogólnopolski Konkurs „Wyczarowane z drewna” organizowany przez wydawnictwo Inwestor. W konkursie biorą udział uczniowie z zasadniczych szkół zawodowych oraz techników technologii drewna.

wyczarowane-2017-1
wyczarowane-2017-2
wyczarowane-2017-3
wyczarowane-2017-7

Zadaniem uczestników jest wykonanie nietypowego, interesującego przedmiotu z drewna. W konkursie przyznawana jest jedna pierwsza nagroda oraz pięć równorzędnych wyróżnień. W bieżącym roku szkołę reprezentowały trzy prace uczniów naszego Technikum Budowlano – Drzewnego zatytułowane: „Kapelusz” wykonany przez ucznia trzeciej klasy Szymona Szewczyka, „Pompka do roweru” wykonana przez ucznia klasy trzeciej Adama Makówkę oraz „Imadło” wykonane przez ucznia klasy trzeciej Macieja Roja. Z radością informujemy, że dwie z tych prac („Pompka do roweru” i „Imadło”) uzyskały wyróżnienie. Wystawa prac uczestników oraz ogłoszenie wyników konkursu odbyło się podczas targów „Drema – Furnica” w dniu 15 września 2017. Na zdjęciach zaprezentowano prace naszych uczniów oraz moment ogłoszenia wyników i wręczenia nagród. Brawa dla Adama i Macieja!

 

W klasyfikacji szkól zajęliśmy drugie miejsce w skali kraju i otrzymaliśmy talon na zakup elektronarzędzi o wartości 3 tysięcy zł. Więcej zdjęć.

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design