Mitsubishi Electric dla ZSB-D

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych.

mitsubishi1
mitsubishi2

Tagi: monter sieci i urządzeń sanitarnych, technik inżynierii sanitarnej jedyne w Wielkopolsce fach fachowiec wysoko opłacany

Czytaj więcej: Mitsubishi Electric dla ZSB-D

Sukcesy w programie „Junkers szkoli”

Od czterech już lat Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych uczestniczy w programie edukacyjnym JUNKERS SZKOLI. Objęci są nim uczniowie kształcący się w kierunkach: technik gazownictwa, technik inżynierii sanitarnej i pokrewnych. Firma Junkers wytrwale dąży do poszerzenia wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych.

Junkers Jarek2018-1
Junkers Jarek2018-1
Junkers Jarek2018-2
Junkers Jarek2018-3

Czytaj więcej: Sukcesy w programie „Junkers szkoli”

Adrian z kl. 3 bdZ w finale "Złotej kielni"

złota kielnia wyniki
Gratulujemy Adrianowi z kl. 3 bdZ zajęcia 3. miejsca i przejścia do finału Turnieju budowlanego "Złota kielnia", który odbędzie się na początku lutego podczas Targów BUDMA

Złota kielnia 2018

złotakielnia1

Już w najbliższą sobotę, 13 stycznia 2018 r. odbędzie się kolejna edycja Turnieju Budowlanego „Złota kielnia”. W naszej szkole, jak co roku, odbywają się eliminacje okręgowe tych rozgrywek. Będziemy gościć uczniów kształcący się w zawodach budowlanych Zasadniczych Szkół Zawodowych z województw lubuskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego. W zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych naszą szkolę będą reprezentować Adrian Ciesielski oraz Krystian Nowak z kl. 3 bdZ. Trzymamy kciuki!

Wycieczka instalatorów do Torunia

15 grudnia 2017 r. odbył się czwarty już wyjazd instalatorów na szkolenie do fabryki kotłów RUG Riello w Toruniu.

Instalatorzy w Toruniu
Pierwszego dnia uczniowie naszej szkoły zaznajamiali się z pięknem starówki toruńskiej. Zwiedzając stare miasto zobaczyli pomnik Kopernika a także dom, w którym mieszkał ten znany polski astronom.  Odwiedzili również dom Tonego Halika, a żeby w tym roku szkolnym mieć dużo szczęścia - pogłaskali mosiężnego osła. Zakończyli dzień oczywiście kupnem znanych toruńskich pierników.

Czytaj więcej: Wycieczka instalatorów do Torunia

Junkers po raz trzeci

Program „Junkers szkoli” jest z nami już od trzech lat. W tym roku w szranki stanęli uczniowie trzech klas uczący się w zawodzie technik urządzeń sanitarnych (Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych na Raszynie w Poznaniu). W ramach programu młodzi instalatorzy przystępowali do trzech zdalnych testów o tematyce: techniki kondensacyjne, techniki solarne, pompy ciepła. Za zwycięstwo w każdym z testów uczestnicy mogli wygrać cenne urządzenia firmy Bosch. W tym roku wszystkie nagrody zdobył Szymon Domagała.

Technik-instalacji-sanitarnych-ZSB-D -Junkers-1
Technik-instalacji-sanitarnych-ZSB-D -Junkers-2

Czytaj więcej: Junkers po raz trzeci

Najlepszy instalator w Polsce!

Nasz uczeń, Patryk Ostrowski z kl. III ZSZ, zajął I miejsce w Finale Centaralnym Turnieju Budowlanego "Złota kielnia". Tuż za nim na podium, na IV pozycji, ulokował się drugi reprezentant naszj szkoły, Grzegorz Malinowski.

Grzegorz-i-Patryk
dyplomy
wreczenie
wyniki

Czytaj więcej: Najlepszy instalator w Polsce!

Instalacyjna tradycja... czyli coroczna wycieczka do Torunia

24 listopada odbył się trzeci już wyjazd instalatorów na szkolenie do fabryki kotłów RUG Riello w Toruniu.
Pierwszego dnia uczniowie naszej szkoły zaznajamiali się z pięknem starówki toruńskiej. Zwiedzając stare miasto zobaczyli pomnik Kopernika a także dom, w którym mieszkał ten znany polski astronom.  Odwiedzili również dom Tonego Halika (znanego z „Poranka Kojota”), a żeby w tym roku szkolnym mieć dużo szczęścia - pogłaskali mosiężnego osła. Zakończyli dzień oczywiście kupnem znanych toruńskich pierników.

Torun 2016-1
Torun 2016-2
Torun 2016-3
Torun 2016-4

Czytaj więcej: Instalacyjna tradycja... czyli coroczna wycieczka do Torunia

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design