Matura/studia wyższe

OFERTA CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO DLA MŁODZIEŻY
Zachęcamy uczniów klas kończących szkołę (a także ich młodszych kolegów) do skorzystania z oferty Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży, które realizuje zadania z zakresu poradnictwa zawodowego i planowania ścieżki edukacyjno – zawodowej.
Warto umówić się na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, aby między innymi określić własne predyspozycje zawodowe czy zastanowić się nad wyborem dalszej ścieżki kształcenia (uczelnia wyższa? kwalifikacyjne kursy zawodowe? szkoły policealne? kursy? szkolenia?).  Doradca może też zapoznać z wymaganiami rekrutacyjnymi uczelni wyższych, pomóc w przygotowaniu CV oraz listu motywacyjnego.
Więcej informacji: www.cdzdm.pl

--------------------------

DEKLARACJA MATURALNA - sprawdź, jak wygląda.

MATURA
Centralna Komisja Egzaminacyjna - najważniejsze informacje o zmianach w egzaminie maturalnym.

 

DLA WYBIERAJĄCYCH SIĘ NA STUDIA

Wzory rankingowe -  Politechnika Poznańska
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza - UAM
Kalkulator punktów - Uniwersytet Przyrodniczy

W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka  powstał współfinanoswany przez Unię Europejską portal internetowy dla maturzystów.

Zawiera on kompleksowe informacje dla uczniów wybierających się na studia. Są to m,in. baza adresowa uczelni, kierunków studiów, specjalizacji, rekrutacji, wiedza niezbędna podczas ubiegania się na studia oraz podczas studiowania.

Wiele informacji dotyczących matury, studiowania i uczelni wyższych znajedziecie rownież na portalach

Perspektywy,

Dla maturzysty

Opinie o uczelniach

Wybierz studia

 

  • Utworzono .
Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design