• Start
  • Dobry Klimat - szkolny projekt ekologiczny

Konkurs EKO-FOTO - Rośliny w przestrzeni miejskiej

W ramach projektu „Eko ZSB-D II”, realizowanego w Konkursie Fundusz Samorządów Uczniowskich, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „EKO – FOTO – rośliny w przestrzeni miejskiej”. Rośliny w mieście – na tarasie, balkonie, klombie, w parku, w miejscach typowych i nietypowych… Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców.  

Zrzut ekranu 2021 05 07 091222

Tagi: samorząd uczniowski fundusz samorządów uczniowskich

Czytaj więcej: Konkurs EKO-FOTO - Rośliny w przestrzeni miejskiej

ZSB-D zgasi światło w ramach Godziny dla Ziemi

Już w najbliższą sobotę 27 marca 2021 r. o godzinie 20:30 na godzinę zgasimy światło w naszej szkole w geście solidarności z Ziemią. Już po raz kolejny weźmiemy udział w akcji "Godzina dla Ziemi" i Was również zachęcamy do symbolicznego oddania hołdu naszej planecie.

godzina dla ziemi


Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna na świecie. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach. Akcja od lat inspiruje do działania z przekazem, że warto walczyć o nasz dom – Ziemię.

Tagi: ekologia godzina dla ziemi bałtyk ochrona środowiska

Czytaj więcej: ZSB-D zgasi światło w ramach Godziny dla Ziemi

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design