Festiwal Graffiti w ZSB-D - Edycja 2021

W sobotę 29 maja 2021 roku, w godzinach 9:00-17:00 na obszarze boisk sportowych i terenów rekreacyjnych Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych przy ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu odbędzie się Festiwal graffiti. Swoje przybycie potwierdzili najlepsi artyści – twórcy graffiti i street art z regionu, którzy podczas trwania Festiwalu będą tworzyć znakomite i niepowtarzalne prace na wyznaczonych ścianach budynku szkoły.

Plakat

 Będzie to wyjątkowa okazja aby zapoznać się z różnorodnością technik, form i stylów kolorowych dzieł – od malarstwa po szablony. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka miksowana na żywo przez czołowych dj-ów z Wielkopolski.
W ramach Festiwalu odbędą się warsztaty artystyczne, podczas których chętne osoby pod okiem artystów spróbują swoich sił w tworzeniu graffiti.
Na warsztatach z dj-ingu chętni zapoznają się z podstawami miksowania muzyki.
Wydarzenie organizowane jest dla uczniów ZSB-D i zaproszonych gości – ilość miejsc ograniczona.
Uczniowie ZSB-D zainteresowani udziałem w warsztatach graffiti i dj-ingu są proszeni o zgłoszenie się do wicedyrektora Tomasza Szłapińskiego za pomocą wiadomości przez dziennik elektroniczny.

Organizatorami imprezy są ZSB-D, Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald – Klub „Raszyn”, Klub „Kopernik”, wśród sponsorów jest firma Vemat.


Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku.

Klauzula informacyjna - linkDane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design