Festiwal Graffiti w ZSB-D 2021 - Podziękowania

W sobotę 29 maja 2021 odbyła się I edycja wydarzenia Festiwalu Graffiti w ZSB-D.(Relacja). Naszym zamiarem było stworzenie przestrzeni dla kreatywnych działań artystycznych oraz zapewnienie wszystkim dobrej, kulturalnej zabawy przez cały dzień - wspólnymi siłami udało się to osiągnąć.

podziękowania

DZIĘKUJEMY: Klubowi Osiedlowemu Kopernik Klubowi Osiedlowemu "Raszyn", Radzie Rodziców ZSB-D, firmie Vemat. Za wspaniałą współpracę DZIĘKUJEMY: Szkole Tańca Tabasco Break Rebels Poznań, Borcrew wszystkim artystom graffiti, DJ-om, muzykom, tancerzom, a przede wszystkim Panu Michałowi Sobali za nieocenioną pomoc w organizacji wydarzenia! DZIĘKUJEMY też wszystkim, których nie wymieniliśmy, a dzięki którym ta impreza nie mogłaby się odbyć. Zapraszamy do podziwiania efektów pracy artystów - na żywo, na terenie naszej szkoły przy ul. Raszyńskiej 48.

Tagi: graffiti festiwal graffiti mural szablon

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design