Historia z domowej szuflady

Każdy z nas ma pod ręką niezwykłe skarby! W opowieściach rodzinnych seniorów, w szufladach, albumach, skrytkach i szkatułkach. Fragmenty historii czekają, by złożyć je w ekscytującą układankę.

obrazek


Chcecie się z nami podzielić fascynującymi opowieściami? Chcecie pokazać wszystkim Wasze pamiątki? Chcecie przybliżyć postacie Waszych przodków? Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie: „Historia z domowej szuflady”.
Ciekawostki, skarby, fotografie, wspaniałe opowieści można przynosić do końca maja 2023 roku do pana profesora Andrzeja Szłapińskiego. Wasze historie mogą mieć formę prezentacji multimedialnej, filmiku, mogą to być fotografie lub zdjęcia przedmiotów z opisem. Najciekawsze zaprezentujemy na stronie internetowej szkoły.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pozytywną ocenę z historii.
Szkolny projekt „Historia z domowej szuflady” objęła patronatem firma Explorer – Usługi Archeologiczne, specjaliści od grzebania w przeszłości, którzy przygotowali upominkowe „zestawy badacza”. Zostaną one rozlosowane wśród osób biorących udział w projekcie.
Zapraszamy!

Tagi: historia projekt szkolny genealogia archeologia

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design