Konkurs plastyczny na językową kartkę walentynkową

Jesteś uczniem klasy pierwszej bądź drugiej? Przygotuj własnoręcznie szatę graficzną, wpisz na pierwszej stronie hasło, a w środku tekst życzeń po angielsku, niemiecku bądź rosyjsku* i przynieś PRZEŚLIJ ZDJĘCIE swojej podpisanej pracę do środy 9 lutego 2022 r. nauczycielowi języka obcego.

językowa kartka walentynkowa


Wszystkie kartki, wykonane estetycznie i poprawnie językowo, nagrodzone zostaną oceną z przedmiotu (od 4 do 6 z wagą 1 lub + jeśli praca nie spełni oczekiwanych wymogów), a najlepsze, w trzech kategoriach językowych, nagrodą materialną ufundowaną przez Radę Rodziców.
Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie w holu szkolnym od czwartku 10.02. a nagrody zostaną wręczone w Walentynki.
Zapraszamy do udziału w konkursie!

* Podpowiedzi dla rozpoczynających naukę języka rosyjskiego: kartki, życzenia
**Uwaga: zastrzega się możliwość wystawienia niższej oceny w przypadku, gdy praca będzie daleka od walorów estetycznych lub niepoprawna merytorycznie.

 

Dane adresowe szkoły
  • ul. Raszyńska 48
  • 60 – 135 Poznań
  • 61 861 00 27
  • Fax: 61 861 00 43
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dojazd
autobusy: 163, 164, 169, 179, 191, 193;
tramwaje: każdy, który jedzie na pętlę na Górczynie (narożnik ulic Głogowskiej i Ściegiennego). tramwaje: każdy, który dojeżdża do INEA Stadion.
Copyright © 2018 Zespół Szkół Budowlanych Poznań Technikum Budowlane i Liceum. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Trojka Design